Čas na serveru 04:45:47

Otakar Hůrka
Zamrzlý potok

Id: 7102

Zamrzlý potok

  •  / Zamrzlý potok / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, lehce zvlněný karton, lehké zašpinění pod sklem, oděrky na rámu

zobrazeno: 2124x

Vyvolávací cena: