Čas na serveru 03:19:59

Otakar Hůrka
Zarostlé chaloupky

Id: 25904

Zarostlé chaloupky

  •  / Zarostlé chaloupky / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, velmi dekorativní adjustace, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1866x

Vyvolávací cena:

10 000