Čas na serveru 01:15:53

Otakar Hůrka
Zasněžená vesnička

Id: 32601

Zasněžená vesnička

  •  / Zasněžená vesnička / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr 65 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2539x

Vyvolávací cena:
4 800

20 500