Čas na serveru 18:05:31

Otakar Hůrka
Zimní chaloupka

Id: 623

Zimní chaloupka

  •  / Zimní chaloupka / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3249x

Vyvolávací cena:
4 400

14 600