Čas na serveru 18:48:17

Otakar Hůrka
Zimní chaloupky

Id: 976

Zimní chaloupky

  •  / Zimní chaloupky / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr malby 34,5 x 49 cm, signováno vlevo dole OTAKAR HŮRKA, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3069x

Vyvolávací cena:
2 200

7 500