Čas na serveru 14:19:46

Otakar Hůrka
Zimní nálada

Id: 155521

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 3997x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 53