Čas na serveru 18:06:14

Otakar Hůrka
Zimní nálada

Id: 155521

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 3636x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 53