Čas na serveru 16:42:28

Otakar Hůrka
Zimní stráň

Id: 172103

Zimní stráň

  •  / Zimní stráň / Otakar Hůrka

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, volné v poškozeném rámu, lokálně oloupaná barva

zobrazeno: 1245x

Vyvolávací cena: