Čas na serveru 12:02:13

Otakar Lebeda
Chalupy v Postředkově

Id: 114903

Chalupy v Postředkově

  •  / Chalupy v Postředkově / Otakar Lebeda

kvaš/lepenka, rozměr 37 x 26,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2693x

Vyvolávací cena: