Čas na serveru 06:04:10

Otakar Lebeda
Krajina

Id: 275902

Krajina

  •  / Krajina / Otakar Lebeda
  •  / Krajina / Otakar Lebeda

olej/plátno, rozměr 31,5 x 47 cm, neznačeno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1902x

Vyvolávací cena:

57 000