Čas na serveru 19:30:00

Otakar Lebeda
Krajina

Id: 416601

Krajina

  •  / Krajina / Otakar Lebeda
  •  / Krajina / Otakar Lebeda

olej/plátno, rozměr 31,5 x 47 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, přiložen odborný posudek vystavený PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1032x

Vyvolávací cena:

26 000