Čas na serveru 17:18:37

Otakar Lebeda
Marina v Concarneau

Id: 450602

Marina v Concarneau

  •  / Marina v Concarneau / Otakar Lebeda

olej/plátno, rozměr 50 x 32 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, vpravo dole přípis: Z pozůstalosti O. Lebedy od pí. Marie Lebedové obdržel 1911 Ed. Novák, na zadní straně výstavní štítek ze souborné Lebedovy výstavy v Mánesu v r. 1928, tamtéž výstavní štítek z NG, publikováno v autorově monografii Otakar Lebeda (vyd. NG v Praze 2009) na str. 236 pod č. 151

zobrazeno: 16841x

Vyvolávací cena:
55 000

640 000

Účastníci: 22

Příhozy: 124