Čas na serveru 05:35:30

Otakar Lebeda
Podzim v Chuchli

Id: 150318

Podzim v Chuchli

  •  / Podzim v Chuchli / Otakar Lebeda

olej/karton, rozměr 23,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti prof. Marka, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

zobrazeno: 2938x

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Příhozy: 104