Čas na serveru 05:49:39

Otakar Lebeda
Tůň pod břízami

Id: 141513

Tůň pod břízami

  •  / Tůň pod břízami / Otakar Lebeda

olej/plátno, rozměr 60 x 48 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba drobným protržením, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3107x

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Příhozy: 93