Čas na serveru 13:13:30

Otakar Lebeda
Zátiší z Akademie

Id: 355401

Zátiší z Akademie

  •  / Zátiší z Akademie / Otakar Lebeda

olej/plátno/nepodloženo, rozměr 32,5 x 46 cm, neznačeno, na rubu bitevní výjev, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1255x

Vyvolávací cena:

15 000