Čas na serveru 13:27:41

Otakar Marvánek
Na procházce

Id: 134503

Na procházce

  •  / Na procházce / Otakar Marvánek

olej/plátno, rozměr 37,5 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1798x

Vyvolávací cena:
11 000

14 000