Čas na serveru 08:02:15

Otakar Marvánek
Na řece

Id: 316803

Na řece

  •  / Na řece / Otakar Marvánek
  •  / Na řece / Otakar Marvánek
  •  / Na řece / Otakar Marvánek

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 658x

Vyvolávací cena:

11 500