Čas na serveru 07:22:26

Otakar Marvánek
Pod Pražským hradem

Id: 203503

Pod Pražským hradem

  •  / Pod Pražským hradem / Otakar Marvánek

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, v minulosti čištěno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1064x

Vyvolávací cena:

10 500