Čas na serveru 06:23:49

Otakar Marvánek
Vesnička

Id: 316801

Vesnička

  •  / Vesnička / Otakar Marvánek

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 917x

Vyvolávací cena:

10 000