Čas na serveru 09:49:39

Otakar Moravec
Hájovna

Id: 560

Hájovna

  •  / Hájovna / Otakar Moravec
  •  / Hájovna / Otakar Moravec
  •  / Hájovna / Otakar Moravec
  •  / Hájovna / Otakar Moravec

olej/plátno, rozměr plátna 31 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 34, obraz i rám v perfektním stavu, romanticky pojaté zákoutí roubené hájovny Nejedlého žáka

zobrazeno: 3697x

Vyvolávací cena:
2 200

2 350