Čas na serveru 01:59:47

Otakar Moravec
Hájovna

Id: 560

Hájovna

  •  / Hájovna / Otakar Moravec
  •  / Hájovna / Otakar Moravec
  •  / Hájovna / Otakar Moravec
  •  / Hájovna / Otakar Moravec

olej/plátno, rozměr plátna 31 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 34, obraz i rám v perfektním stavu, romanticky pojaté zákoutí roubené hájovny Nejedlého žáka

zobrazeno: 3676x

Vyvolávací cena:
2 200

2 350