Čas na serveru 01:12:14

Otakar Moravec
Zasněžené rozcestí

Id: 209709

Zasněžené rozcestí

  •  / Zasněžené rozcestí / Otakar Moravec

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1324x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300