Čas na serveru 12:10:14

Otakar Mrkvička
Milenci

Id: 59401

Milenci

  •  / Milenci / Otakar Mrkvička
  •  / Milenci / Otakar Mrkvička
  •  / Milenci / Otakar Mrkvička

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, nesignováno, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu, lehce volné plátno, na zadní straně štítek ČFVU

zobrazeno: 5028x

Vyvolávací cena:
15 000

18 500