Čas na serveru 21:36:14

Otakar Mrkvička
Portrét Franze Kafky

Id: 372904

Portrét Franze Kafky

  •  / Portrét Franze Kafky / Otakar Mrkvička

olej/plátno, rozměr 68 x 43 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, malba lokálně poškozena, poškozený rám, popis na zadní straně

zobrazeno: 2816x

Vyvolávací cena:
6 000

73 000

Příhozy: 58