Čas na serveru 09:11:38

Otakar Mrkvička
Sedící dívka

Id: 152205

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Otakar Mrkvička

akvarel/lepenka, rozměr 23 x 18 cm, signováno monogramem i celým jménem ve spodní části, oděrky na rámu

zobrazeno: 2841x

Vyvolávací cena:

42 000