Čas na serveru 10:40:13

Otakar Mrkvička
Sedící dívka

Id: 152205

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Otakar Mrkvička

akvarel/lepenka, rozměr 23 x 18 cm, signováno monogramem i celým jménem ve spodní části, oděrky na rámu

zobrazeno: 1000x

Vyvolávací cena:

42 000