Čas na serveru 22:09:27

Otakar Nejedlý
Červánky

Id: 209502

Červánky

  •  / Červánky / Otakar Nejedlý
  •  / Červánky / Otakar Nejedlý
  •  / Červánky / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 32 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1221x

Vyvolávací cena:

13 000