Čas na serveru 16:02:47

Otakar Nejedlý
Chalupa v pohraničí

Id: 336101

Chalupa v pohraničí

  •  / Chalupa v pohraničí / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 52 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen odborný písemný posudek od PhDr Vlasty Čihákové – Noshiro

zobrazeno: 58998x

Vyvolávací cena:

86 000

Příhozy: 66