Čas na serveru 05:48:49

Otakar Nejedlý
Lesní interiér

Id: 335801

Lesní interiér

  •  / Lesní interiér / Otakar Nejedlý

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 698x

Vyvolávací cena:
4 800

82 000

2022,01-1,10,21,33,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu