Čas na serveru 12:45:45

Otakar Nejedlý
Lesní interiér

Id: 335801

Lesní interiér

  •  / Lesní interiér / Otakar Nejedlý

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 45 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2989x

Vyvolávací cena:
4 800

82 000