Čas na serveru 13:58:48

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 201601

Na poli

  •  / Na poli / Otakar Nejedlý
  •  / Na poli / Otakar Nejedlý
  •  / Na poli / Otakar Nejedlý

olej/ karton, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1306x

Vyvolávací cena:
14 000

63 000