Čas na serveru 01:50:52

Otakar Nejedlý
Na poli

Id: 104012

Na poli

  •  / Na poli / Otakar Nejedlý
  •  / Na poli / Otakar Nejedlý
  •  / Na poli / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 75,5 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, zaskleno, oděrky na rámu, vše ve zcela původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2751x

Vyvolávací cena:
11 000

175 000

Příhozy: 88