Čas na serveru 11:12:54

Otakar Nejedlý
Na soutoku pod Mělníkem

Id: 196903

Na soutoku pod Mělníkem

  •  / Na soutoku pod Mělníkem / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 62 x 120 cm, signováno vlevo dole, oděrky na původním rámování, oděrky v ploše obrazu, nečištěno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2135x

Vyvolávací cena:
6 000

57 000

Příhozy: 67