Čas na serveru 01:57:15

Otakar Nejedlý
Noční panorama

Id: 111814

Noční panorama

  •  / Noční panorama / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 74 x 79 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti pravděpodobně odborně čištěn, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2538x

Vyvolávací cena:

56 789

Příhozy: 58