Čas na serveru 16:13:06

Otakar Nejedlý
Podvečer nad krajinou

Id: 222301

Podvečer nad krajinou

  •  / Podvečer nad krajinou / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 49,5 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 9779x

Vyvolávací cena:

48 000

Účastníci: 23