Čas na serveru 17:30:00

Otakar Nejedlý
Posvátný strom

Id: 8301

Posvátný strom

  •  / Posvátný strom / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 88 x 68,5 cm, , signováno vpravo dole, lehce zmuchlané plátno, krakeláž, zašpiněno, doporučeno restaurovat, nerámováno, majitel získal přímo od autora, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3115x

Vyvolávací cena:
15 000

42 000