Čas na serveru 15:08:32

Otakar Nejedlý
Příboj na dalmáckém pobřeží

Id: 1437

Příboj na dalmáckém pobřeží

  •  / Příboj na dalmáckém pobřeží / Otakar Nejedlý

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 40 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 2693x

Vyvolávací cena:
17 000

19 000