Čas na serveru 15:12:23

Otakar Nejedlý
Průhled lesem

Id: 132401

Průhled lesem

  •  / Průhled lesem / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 65,5 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 568x

Vyvolávací cena:
11 000

24 000