Čas na serveru 14:44:12

Otakar Nejedlý
Soumrak

Id: 246701

Soumrak

  •  / Soumrak / Otakar Nejedlý
  •  / Soumrak / Otakar Nejedlý
  •  / Soumrak / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4200x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 50