Čas na serveru 16:02:11

Otakar Nejedlý
Společnost

Id: 159707

Společnost

  •  / Společnost / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz lokálně otřený, doba vzniku cca 1915, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2173x

Vyvolávací cena:

23 000