Čas na serveru 03:10:28

Otakar Nejedlý
Ze Středomoří

Id: 327901

Ze Středomoří

  •  / Ze Středomoří / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, velmi dekorativní mušlový rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 9528x

Vyvolávací cena:

170 000

Účastníci: 20

Příhozy: 96