Čas na serveru 22:33:56

Otakar Nejedlý
Ze Středomoří

Id: 327901

Ze Středomoří

  •  / Ze Středomoří / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, velmi dekorativní mušlový rám, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2257x

Vyvolávací cena:

126 000

2021,11-1,15,21,17,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 18

Příhozy: 87