Čas na serveru 14:23:49

Otakar Nejedlý
Zimní nálada

Id: 220106

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Otakar Nejedlý

olej/plátno, rozměr 65,5 x 84 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1643x

Vyvolávací cena:

22 000