Čas na serveru 07:23:48

Otakar Petroš
Schoulená

Id: 33010

Schoulená

  •  / Schoulená / Otakar Petroš
  •  / Schoulená / Otakar Petroš
  •  / Schoulená / Otakar Petroš

patinovaná sádra, celková výška s dřevěným soklem 73 cm, signováno na soklu, datováno 61, zcela původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 1381x

Vyvolávací cena: