Čas na serveru 09:33:19

Otakar Průcha
Rozkvetlé máky

Id: 45508

Rozkvetlé máky

  •  / Rozkvetlé máky / Otakar Průcha

olej/plátno, rozměr 34 x 28 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2278x

Vyvolávací cena:

1 850