Čas na serveru 21:35:37

Otakar Průcha
V podzámčí

Id: 86605

V podzámčí

  •  / V podzámčí / Otakar Průcha

olej/pláltno, rozměr 60 x 76 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba

zobrazeno: 2489x

Vyvolávací cena:

7 800