Čas na serveru 01:25:24

Otakar Schindler
Konec letního času

Id: 34109

Konec letního času

  •  / Konec letního času / Otakar Schindler

olej/plátno, rozměr 50 x 55,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, popis uprostřed dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2041x

Vyvolávací cena:

5 400