Čas na serveru 06:35:12

Otakar Štáfl
Kriváň

Id: 81902

Kriváň

  •  / Kriváň / Otakar Štáfl
  •  / Kriváň / Otakar Štáfl
  •  / Kriváň / Otakar Štáfl

olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2999x

Vyvolávací cena:

7 001