Čas na serveru 11:20:00

Otakar Štáfl
Kytice polních květů

Id: 267

Kytice polních květů

  •  / Kytice polních květů / Otakar Štáfl

olej/plátno, rozměr plátna 41 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno ´40, rám seschlý, odřený, obraz v původním stavu

zobrazeno: 3356x

Vyvolávací cena:

13.3.2013, 21:15:00

27.2.2013 22:02 3 500 Kč