Čas na serveru 02:32:05

Otakar Štáfl
Před chaloupkami

Id: 112106

Před chaloupkami

  •  / Před chaloupkami / Otakar Štáfl

olej/plátno, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 42, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně zrestaurován

zobrazeno: 2386x

Vyvolávací cena:
2 200