Čas na serveru 07:21:34

Otakar Štáfl
Tulipány

Id: 161911

Tulipány

  •  / Tulipány / Otakar Štáfl
  •  / Tulipány / Otakar Štáfl
  •  / Tulipány / Otakar Štáfl

olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 909x

Vyvolávací cena:
1 200