Čas na serveru 16:42:39

Otakar Štáfl
Z Kameniček

Id: 195304

Z Kameniček

  •  / Z Kameniček / Otakar Štáfl

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1904x

Vyvolávací cena:
2 800