Čas na serveru 03:50:54

Otakar Štembera
Čertovka

Id: 201701

Čertovka

  •  / Čertovka / Otakar Štembera

olej/karton, rozměr 40 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 758x

Vyvolávací cena:

3 200