Čas na serveru 11:48:27

Otakar Štembera
Jabloně

Id: 201703

Jabloně

  •  / Jabloně / Otakar Štembera
  •  / Jabloně / Otakar Štembera
  •  / Jabloně / Otakar Štembera

olej/lepenka, rozměr 43 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 662x

Vyvolávací cena:
1 600

3 900