Čas na serveru 12:35:37

Otakar Štembera
Kohoutí zápasy

Id: 144501

Kohoutí zápasy

  •  / Kohoutí zápasy / Otakar Štembera

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 87 cm, signováno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1725x

Vyvolávací cena:

3 100